Sesli Mobil chat

Türkiyein Ve Avrupanın En PopüLer Görüntülü Mobil sohbet,Mobil chat,Sesli mobil sohbet,Kamerali mobil chat sitesi ücretsiz Üyeliksiz giriş yapa biLirsiniz..

SesLiHane.NET,Sesli chat,Sesli mobil sohbet,Kamerali Sesli chat,Görünülü Kizlarla Sesli sohbet,Mobil Sesli chat,Sesli mobil sohbet, PLatformu. Ücretsiz Üyeliksiz Giriş Yapa biLirsiniz.

Webden.We Mobilden Hic Bir uygulama indirmeden Sitemize Üyelik Gerektirmeden Ücretsiz OLarak RUMUZ Yazip Sitemize giriş Yapa biLirsiiz.Türkiyenin Ve Avrupanın En iyi Görüntülü Mikrofonlu Sesli mobil sohbet sitesi

Görüntülü Mobilchat sitesi,Görüntülü Mobilchat siteleri,


Görüntülü Mobilchat sitesi

Görüntülü Mobilchat sitesi Sanal ortamın iyiden iyiye çirkinleştiği, küfürlerin havada uçuştuğu, cinsel içerik ortamları ve insanların maddi manevi duygularının paralarının sömürüldüğü günümüzde sizlere seviyenin ön planda tutulduğu, küfürün ve cinselliğin kesinlikle bulunmadığı insani değerlere önem veren yuregininsesi.com ilkeli yönetim anlayışı ile yeni nesil görüntülü sohbet siteleri içerisinde en iyi, en seviyeli, en kaliteli, en sorunsuz ve en ideal görüntülü sohbet sitesi olabilme uğruna çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.
Biz SesLiHane.Net ailesi olarak, görüntülü sohbet, kameralı chat sektörüne gönül vermiş, sohbet etmeyi değil ettirmeyi ön görmüş ve bu uğurda maddi manevi büyük sorumluluk altına girmiş olan bir siteyiz. Bildiğiniz üzere görüntülü sohpet sektörü maddi yönden oldukca masraflı bir söktör olmasının yanında manevi açıdanda bir hayli yıpratıcıdır. Görüntülü sohbet odaları üzerine kurulu bir sistem ile kullanıcılarına hizmet veren görüntülü sohbet sitelerinde bir odanın maliyeti ortalama 20 tl dir. Bizim sitemiz 25+1 olduğunu düşünürsek 26 odanın fiyatı 520 tldir. Bu rakamda oldukca fazla bir mevladır. Çünki siteniz çok büyük olmadığı sürece yani online kullanıcı sayınız minumum 100 üssü olmadığı sürece hiçbir getirisi yoktur. Online kullanıcı potansiyeliniz nekadar yüksek olursa o doğrultuda yetki ve oda satışı yapabilirsiniz.
Maddi boyutunu değerlendirdikten sonra şimdide manevi durumu değerlendirelim. Peki nedir bu manevi durum? Tabiki verilen emekler.. Gerek site sahibi gerek yönetim gerekse görevlilerin verdikleri emekler kuşkusuz takdir edilmeli.


Yazar: admin

Görüntüleme: 319 defa

Kategori: Görüntülü Mobilchat sitesi

Yayınlanma Tarihi: 27 Ekim 2023

Cevap bırakın